2 * hvězdičkové apartmány v Malinska

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Malinska. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Malinska, kde najdeme města Brzac, Vantačići, Njivice, Čižići a Rasopasno.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Apartment Emily StarStar

Foto: Apartment Emily
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Boasting garden views, Apartment Emily provides accommodation with a terrace, around 1 km from Malinska Bus Station. This property is 1.6 km from Haludovo Beach and has free WiFi. The apartment is fitted with a satellite TV, 3 bedrooms and a living room.


2. Apartments with a parking space Malinska (Krk) - 421 StarStar

Foto: Apartments with a parking space Malinska (Krk) - 421
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Malinska 421a is located in Malinska, 1.1 km from Malin Beach, 1.1 km from Malinska Bus Station, and 1.8 km from Haludovo Beach. The accommodation is 1.9 km from the Rova Beach.


3. Apartment Tatjana StarStar

Foto: Apartment Tatjana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Set in Malinska, just 1.1 km from Malin Beach, Apartment Tatjana offers accommodation with barbecue facilities, a garden and free WiFi. The accommodation is 1.1 km from the Malinska Bus Station.


4. Apartments Ana StarStar

Foto: Apartments Ana
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
70 %

Villa Ana se nachází pouhých 500 metrů od pobřeží v městečku Malinska na ostrově Krk. Hosté mohou využívat letní zahrádku s grilem. Apartmány jsou klimatizované a vybavené satelitní TV.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby67 - 70 EUR za noc
Apartmán typu Standard s 1 ložnicí
osoby31 - 31 EUR za noc
Apartmán typu Standard - 2 ložnice
osoby43 - 46 EUR za noc

5. Apartments with a parking space Malinska (Krk) - 5284 StarStar

Foto: Apartments with a parking space Malinska (Krk) - 5284
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
77 %

Tento apartmán se nachází v obci Malinska, 400 metrů od autobusového nádraží a 600 metrů od pláže Malin, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje posezení, jídelní kout a kuchyň. K vybavení patří i TV.


6. Apartment Malinska 5284a StarStar

Foto: Apartment Malinska 5284a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
64 %

Tento apartmán se nachází v letovisku Malinska, 400 metrů od autobusového nádraží Malinska. Hosté mohou využívat patio. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: